Francesca Lombardo
Nov 30

Francesca Lombardo

,
Buy Tickets

EVENT INFO

Konservatuar çıkışlı İtalyan DJ ve prodüktör Francesca Lombardo, 30 Kasım Cumartesi gecesi RX Istanbul misafirlerini bolca dans ettireceği bir geceye hazırlanıyor!

Londralı sanatçı, Jackie Misfit sahne ismiyle Brixton’ın underground partilerindeki performanslarıyla elektronik müzik dünyasına adımını atıyor. Zamanla kendi label’ı Echolette Records’ı kuran sanatçının parçaları Marco Carola, Loco Dice gibi isimlerce remix’lenerek Lombardo’nun popülerliğini arttırıyor.

Lombardo, studyodaki prodüksiyon sürecinde eskiden beri dinlediği Depeche Mode ve Aphex Twin’in ona ilham olduğunu, elektronik müzik yelpazesini konservatuarda aldığı vokal ve piyano dersleriyle desteklediğini dile getiriyor.

Her zaman yaratıcılığın sınırlarını zorlayan Lombardo, setlerinde enstrümanların incelikli eşliği, house ile techno arasında mekik dokuyan melodileri ve güçlü vokali ile kesinlikle elektronik sahnesinde hak ettiğini alıyor.

Crosstown Rebels’dan çıkardığı EP’leri ve Maceo Plex, Jamie Jones, Art Department gibi elektronik müzik dahilerinin desteğiyle, Lombardo’nun müzik kariyerini parlak bir gelecek; bizi de RX Istanbul’da kaliteli müzik ve dans dolu bir gece bekliyor.

Francesca Lombardo’yu kaçırmamak için bugece.co’da yerinizi şimdiden ayırtın!

WHERE TO STAY

We've partnered with Stay22 to offer price comparison from AirBnB & Booking.com near this event! The above map will redirect you to their official sites for booking confirmation.

VENUE

RX Istanbul

PLEASE NOTE

We take care to make sure that at the time of publishing, that all information is as accurate and up-to-date as possible. However, the details here may change without notice. Please concent the official ticket outlet link that we provide for final details on dates, ticket prices and lineup information etc.
This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience.